آخرين مطالب

نیروهای انقلابی شهرستان آبیک به نمایندگیِ مردم از استاندار قزوین خواستار شدند؛

استفاده از نخبگان کارآمد بومی در آبیک/پیشنهاد 3 گزینه به عنوان فرماندار به استاندار قزوین و نمایندگان مجلس/ پاسخی نیکو برای مطالبه مردم عنایت کنید /فعلا 3 نفر معرفی شده اخبار استان

استفاده از نخبگان کارآمد بومی در آبیک/پیشنهاد 3 گزینه به عنوان فرماندار به استاندار قزوین و نمایندگان مجلس/ پاسخی نیکو برای مطالبه مردم عنایت کنید /فعلا 3 نفر معرفی شده

  بزرگنمايي:

نیروهای انقلابی و ارزشی شهرستان آبیک به نمایندگی از مردم شریف و شهیدپرور این شهرستان،با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان آبیک ودر حسینیه سیدابوتراب موسوی(ره)امام جمعه فقید شهرستان ، انتصاب فرماندار بومی در این شهرستان را از استاندار قزوین و نمایندگان مجلس خواستار شدند. 

 

حفظ وحدت بین نیروها و جریان های انقلابی شهرستان اهمیت بیشتری دارد 

حجت الاسلام سیدمحمد حسینی‌میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک در ابتدای جلسه با ذکر حدیث قدسی به تکریم و تعظیم جایگاه فاطمه زهرا(س) و به جهت حفظ و استمرار جریان دین خدا نکاتی را اشاره کرد و ضمن دعوت به رعایت تقوی الهی اظهار داشت: خاصیت تقوا این است که انسان را تکلیف گرا و تکلیف مدار تربیت می‌کند و همین مسئله  سبب آرامش است؛ رعایت تقوا انسان را مکلف به تکلیف می‌کند و انسان را از اضطراب نتیجه کار  فارغ می‌کند چرا که قرآن می‌فرماید؛ و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب... 

  وی افزود: امروز شما احساس تکلیف کردید که یک فرد بومی با توجه به شناختی که او از شهرستان دارد و متقابلا شناختی که شما از او دارید می‌تواند بهترین گذینه باشد! این قابل احترام است اما مراقب باشید که خدای ناکرده در دام نتیجه گرایی نیفتید به این معنا که اگر مدیری بومی شد باید تمکین از ما داشته باشد و یا اگر غیر بومی شد با او همکاری نکنید !!! که این خلاف تقوا است !  

  امام جمعه شهرستان آبیک بیان کرد: آنچه که بیش از مسئله انتخاب فرماندار و سایر مسئولین برای من به عنوان خادم شما اهمیت دارد، حفظ وحدت بین نیرو ها و جریان های انقلابی شهرستان است، سعی کنید با توکل بر پروردگار و رعایت تقوای الهی به تکلیف عمل کرده و نتیجه را به خدا واگذار نمایید تا بتوانید با حفظ انگیزه های ایمانی در بقیه مراحل کار انقلاب با نشاط ادامه ی مسیر بدهید. 

مسئول بومی برای شهرستان آبیک مفیدتر است 

اسماعیل عظیمی فرزند شهید به نمایندگی از نیروهای انقلابی شهرستان آبیک در این نشست ضمن با تمدید حکم حجت الاسلام سیدمحمد حسینی‌میرامینی به امامت جمعه شهرستان اظهار کرد: با توجه به فعالیت جریان‌های انقلابی در ایام انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن، حجت الاسلام سید شمس الدین شالی ، رییس ستاد آیت الله رئیسی بر پیشنهاد به استاندار قزوین مبنی بر معرفی افراد بومی برای شهرستان اشاره کرده بود که ما را بر آن داشت مطالبه مردم را پیگیری کنیم.   

  وی افزود: با توجه به اینکه در فضای انتخابات سه جریان انقلابی فعالیت می‌کردند و جمع زیادی هم بودیم به نظر جمعی و گروهی رسیدیم و مسئله مهمی را بررسی کردیم.    وی ادامه داد: مطالبه مردم آنچه نشان داده می‌شود این است که مسئول بومی برای شهرستان ما مفیدتر است؛ آنچه که طی بیش از 40 سال کمتر در شهرستان اتفاق افتاده، حضور مسئولین اجرایی به ویژه فرماندار بومی بوده است.   

عظیمی اضافه کرد: آمارهای موجود، بیانگر این است که فرماندار بومی بیشتر کار کرده و خواسته اصلی  از مسئولین استانی این است که شهرستان آبیک از مسئول بومی بهره‌مند شود. 

   وی خاطرنشان کرد: بعضا فرمانداران شهرستان آبیک خوب کار کرده‌اند اما حضور آنان از شهرستان‌های دیگر استان در شهرستان آبیک موجب شده به رغم تلاش و زحمت در این شهرستان، تحربه کسب کرده و رزومه خوبی برای خود جمع‌آوری و به ثبت برسانند.   

عظیمی بیان کرد: اگر فرماندار بومی باشد به شهرستان اشرافیت بیشتری دارد اما اگر غیربومی باشد، تا با فضای این شهرستان آشنا شود کمی زمان‌بر است و از زمان خدمت وی می‌گذرد که به این نتیجه رسیدیم ، فرماندار بومی باشد.  

  عظیمی افزود: سه جریان انقلابی فعال در شهرستان آبیک به این نتیجه رسیده‌اند که هر کدام نفرات خود را که تحقیق و بررسی از آنها انجام شده را اعلام کنند  و به این اجماع رسیدیم که 3 نفر را انتخاب و به استانداری پیشنهاد کنیم که به معنای بسته شدن موضوع نیست و فعلا 3 نفر تعیین شده‌اند.  

  وی ادامه داد: به این نظر قائل هستیم که از جمعیت حدود 100 هزار نفری شهرستان آبیک یک فرد بومی، توانمند و کاربلد بتواند فرماندار شود که البته حزبی و چپ و راست بودن و نفر چه کسی باشد، مطرح نیست و اصل این است که با انتخاب فرد بومی برای مردم، انقلاب، دین و نظام گام ارزنده‌ای برداشته شود.  

  عظیمی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار امیدواری کرد: آنچه رضایت خدای متعال، اهل بیت علیهم اسلام و حضرت زهرا سلام الله علیها باشد برای شهرستان آبیک رقم بخورد.

در پایان نامه انقلابیون شهرستان آبیک توسط بهروز شیخ حسنی برادر شهید قرائت و به امضاء حاضرین رسید که به شرح زیر است؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی فاطمه وابیها وبعلها وبنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

  استاندار فرهیخته،انقلابی و ولایی قزوین  جناب آقای اعلایی با ابلاغ تحیت وعرض سلام و تبریک انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان استاندار قزوین توسط ریاست جمهوری انقلابی ومردمی ایران اسلامی،به استحضار حضرتعالی میرساند که اینجانبان به نمایندگی از مردم شهید پرور و ولایی شهرستان آبیک،خانواده های معظم شهدا وایثارگران ونیروهای فرهنگی وانقلابی ونیز گروههای حزب اللهی محضر جنابعالی اعلام می داریم حال که به لطف خدای مهربان وبه عنایت شهدای سرفراز وهمت بلند دلبستگان به انقلاب اسلامی وآرمانهای بزرگ بنیانگذارش ونیز به یمن رهنمودهای رهبرفرزانه انقلاب وتلاش ملت شهید پرور بعد ازسالیان ،سیدی از تبار خاندان  حضرت زهرا (س) به ریاست جمهوری رسیدند،انتظار میرود  تا در همه ی سطوح ملی ،استانی و شهرستانی ومحلی با استفاده از نخبگان وشایستگان با شاخصه های مهمی همچون کارآمدی،انقلابیگری ومردمی بودن در مسولیتها امید مردم شهید پرور وعدالت طلب و ولایی دوباره زنده شود ودشمنان انقلاب اسلامی ونظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش مایوس وناامید گردند.

استاندار فرهیخته، سالیان سال هست که با وجود آن که شهرستان آبیک سرشار ازنخبگان کارآمد، اجرایی وفرهنگی درهمه ی حوزه ها می باشد ، ازاین نخبگان در مسوولیت‌های استان وحتی شهرستان کمتر استفاده شده است. 

به همین خاطر گروه های انقلابی ونخبگان ارزشی شهرستان با در نظر گرفتن همه شاخصه های مهم جهت رسیدن به مسولیت های اداری و اجرایی استان وشهرستان وبویژه با توجه به لزوم استفاده از نخبگان بومی به این نتیجه رسیده اند که اشخاص فرهیخته ،کارآمد وشایسته ذیل را خدمت جنابعالی جهت تصدی سمت فرمانداری شهرستان آبیک معرفی نماید تا با حسن توجه ومساعدت جنابعالی بتوانند دراین مسولیت خدمات ارزشمندی به مردم فهیم شهرستان ارائه نمایند.

ضمنا این عزیزان به عنوان گزینه های پیشنهادی و با درنظر گرفتن همه ی جوانب وشاخصه ها اعم از انقلابی و ولایی وجوان بودن،کارآمدی و تجربه مدیریتی ونیز شناخت خوب وعلمی از ظرفیت ها درکنار آسیب هابه شرح ذیل  : 

1 ...سید مصطفی افتخاری

2...عبداله ملک پور

3...مهدی صالحی

محضر جنابعالی معرفی می گردند...

  امیدواریم حال که این نامه ودرخواست ومطالبه بحق ملت شهیدپرور آبیک، همزمان با ایام شهادت مادرجهان هستی ،حضرت زهرا س خدمت شما تقدیم می‌گردد، عنایت و نظر لطف آن حضرت شامل حال همه ی خدمتگزاران راستین مردم ونظام اسلامی بویژه جنابعالی گردد و شما استاندار بزرگوار پاسخی نیکو برای این مطالبه عنایت کنید که از استاندار رییس جمهور انقلابی جز این انتظار نمیرود.

  از خداوند منان، توجهات ویژه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) را در موفقیت و عزت برای شما و مجموعه همکارانتان خواستاریم. 

رونوشت به  :

حضرت آیت الله عابدینی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین  

حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک

  دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی

دکتر لطف اله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

حل معضلات زیست محیطی آبیک؛ مطالبه جدی ما از دولت

24 محکوم مالی شهرستان آبیک نیازمند کمک خیرین هستند

تداوم پروژه انتقال آب آبیک پاسخ محکم به دروغ پراکنی شبکه های معاند

ارتقاء بیمارستان شهدای آبیک جزو مصوبات سفر رئیس جمهور به قزوین شد

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان آبیک و دعوت مردم شریف آبیک برای حضور پرشور در روز قدس

آب و هوای سالم مطالبه اصلی مردم آبیک است

یک طرح دانش بنیان ملی در آبیک طی 3 ماه آینده افتتاح می شود/ بهره برداری از واحد کارگاهی جدید با 70 نفر اشتغالزایی

استقرار شرکت‌های دانش بنیان با مقیاس بزرگ در آبیک / کسی از فناوران حوزه فرهنگ و هنر حمایت نمی‌کند

پیکر اولین شهیده مدافع سلامت آبیک تشییع و تدفین شد

جزئیات دستگیری گروه حفاران غیرمجاز در آبیک

دفتر ارتباطات مردمی دکتر محمدبیگی در آبیک افتتاح شد

پیام تبریک شورای رسانه شهرستان آبیک به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

پیغمبرکوه آبیک موقعیت ویژه برای حوزه گردشگری را دارد/ مشاهده گربه وحشی و عقاب ماهیگیر در تالاب

رسیدن آب سد طالقان به آبیک؛ نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار

تعداد موارد مثبت ابتلای آبیکی‌ها به کرونا به 45 درصد رسید

پیگیری شبانه‌روزی مطالبات و انتظارات مردم شهرستان آبیک توسط فرماندار جدید

توسعه نیافتن شهرک صنعتی کاسپین 2 از مطالبات جدی شورای تامین شهرستان آبیک است

2 خبرنگار آبیکی برگزیده جشنواره مهم استانی شدند

از اجرای 200 برنامه در دهه فجر تا اشتغالزایی برای 120 نفر با پرداخت تسهیلات توسط سپاه آبیک

شرکت 70 نفر از بانوان آبیکی در دوره‌های همسرداری و تربیت فرزند

راه اندازی شعب شورای حل اختلاف در شهرک های صنعتی شهرستان آبیک

صدور 133 اخطار برای واحدهای صنعتی، خدماتی و کشاورزی آبیک و معرفی 14 واحد به دستگاه قضایی

هبه 5 هزار مترمربع زمین برای ساخت آسایشگاه خیریه سالمندان آبیک

جلوی افراد ذی نفوذ در افزایش طرح‌های هادی و الحاق به بافت‌های روستاهای آبیک گرفته شود

پیغمبرکوه آبیک به عنوان ذخیره‌گاه اراضی جنگلی آگهی شد

مسابقات تیراندازی ویژه اصحاب رسانه جام "سردار دلها" در آبیک برگزار شد/ آغاز به کار باشگاه تیراندازیِ تراپ آبیک در دهه فجر

انعقاد 3 تفاهم‌نامه برای احداث بادشکن در اراضی مستثنیات آبیک/کاشت بذرهای درختان جنگلی در پیغمبرکوه

تعطیلی سنگ شکن معادن و کارخانه‌های آسفالت آبیک به دلیل آلودگی هوا

شمیم عطر شهادت در آبیک پیچید

وضعیت هواشناسی آبیک در روز چهارشنبه 15 دی ماه

خانه فرهنگ شهرداری آبیک و نمایشگاه فرهنگی سردار دلها افتتاح شد

درخواست پرسنل ثبت احوال آبیک از رئیس جمهور در آستانه سفر به قزوین!

تحصیل 800 سوادآموز در شهرستان آبیک/نرخ باسوادی در شهرستان بالای99 درصد است/آموزشیاران در ایام کرونا چراغ سوادآموزی را روشن نگه داشتند

جرایم وارداتی 2 استان همجوار، آبیک را آسیب‌پذیر کرده/شرکت‌های شهرستان با تامین چالش نیروی ماهر مواجه هستند

برگزاری کارگاه‌های پیشگیری از اعتیاد در شرکت‌ها با هدف آموزشی، فرهنگی و آگاهی‌بخشی /شهرستان آبیک 4 شهید در مبارزه با موادمخدر تقدیم کرده/ 30 درصد افراد اصلا فکر نمی‌کردند معتاد شوند

اجرای 30 برنامه ویژه حماسه 9 دی در آبیک/جای خالی تمثال سردار دلها و قول شهرداری آبیک برای نصب آن در شهر / لزوم برگزاری برنامه‌های ویژه حماسه 9 دی در  شهرهای شهرستان

پرهیز مدیریت شهری آبیک از نگاه ابزاری به رسانه‌ها/تکلیف بازنگری طرح جامع شهری چه شد؟/عوارض شرکت‌ها و کارخانجات اخذ شود/مسئولان مجدانه تر پیگیر رفع مشکلات مردم باشند

اجرای گفتمان‌سازی در موضوعات مختلف با همکاری رسانه‌های شهرستان و طرح امام محله در 3 منطقه آبیک/ وجود 87 مسجد و 53 روحانی در شهرستان

تدوین برنامه 5 ساله و چشم‌انداز 20 ساله برای آبیک/صدور 2 اخطار در خصوص نصب تابلوی ورودی دامداری افضلیان/ بلاتکلیفی حدود 300 هکتار زمین در شهر

استفاده از نخبگان کارآمد بومی در آبیک/پیشنهاد 3 گزینه به عنوان فرماندار به استاندار قزوین و نمایندگان مجلس/ پاسخی نیکو برای مطالبه مردم عنایت کنید /فعلا 3 نفر معرفی شده

راه مطالبه‌گری با آبرو ریزی،تخریب و توهین متفاوت است /نقد نباشد جامعه رو به انحراف می‌رود/لزوم تولید و نشر محتوای مناسب در ایام فاطمیه / قدردانی از مطالبه گری امام جمعه با حضور فرماندار شهرستان آبیک

فعالیت بیش از 1500 دستگاه خودرو در ناوگان حمل و نقل عمومی آبیک/پیگیری مشکلات رانندگان در حد توان

امکان پرداخت صدقه توسط مردم آبیک از طریق کد QR /سامانه امداد هوشمند فعال می‌شود

نماز جمعه آبیک به پایگاه مطالبه‌گری مشکلات مردم تبدیل شده/تمام مطالبات مردم شهرستان از تریبون قرارگاه فرهنگی قابل انتقال است

پرستاران و داوطلبان سلامت شهرستان آبیک تجلیل شدند

آماده سازی و تجهیز سالن هلال احمر شهرستان آبیک جهت راه اندازی مرکز نگهداری معتادان متجاهر

حدود 2 هزار معلول زیر چتر حمایتی اداره بهزیستی آبیک/به 8 مرکز پیشگیری، توانبخشی و اجتماعی نیاز داریم

افتتاح 2 طرح نیروگاه خورشیدی خانگی در روستاهای محمودیان و اسلام آباد شهرستان آبیک

تشکیل 266 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و 139 واحد نانوایی در آبیک/11 واحد معدنی غیرفعال است/457 گزارش واصله مردمی به واحد بازرسی

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک معرفی شد

پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک

پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک