آخرين مطالب

سردار رفیعی آتاتی در جمع مدیران رسانه های استان قزوین:

به بهانه فوت خواهر مسلمان ایرانی بر کردستان ما تاختند/ برگزاری همایش بزرگ طنین وحدت با حضور بانوان و خانواده ها در روز پنجشنبه اخبار استان

به بهانه فوت خواهر مسلمان ایرانی بر کردستان ما تاختند/ برگزاری همایش بزرگ طنین وحدت با حضور بانوان و خانواده ها در روز پنجشنبه

  بزرگنمايي:

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: جماعت سلطنت طلب که به بهانه فوت خواهر مسلمان ایرانی بر کردستان ما تاختند به حتم به یاد دارند پدر و پسر پهلوی بلاهای بسیاری بر سر مردم شریف کردستان آوردند.

به گزارش پایگاه خبری آبیک، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در نشستی با مدیران و سردبیران رسانه های استان قزوین ، با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر، راهبرد سپاه را فدا کردن خود برای ملت ذکر کرد و اظهار داشت: همانطور که فرمانده سپاه پاسداران به دشمنان اعلام کردند با همین جوانان فریب خورده و کف خیابان آمده به سراغ شما می آییم، در استان قزوین نیز اقدامات مطالعاتی و پژوهشی خوبی برای جوانان شرکت کننده در اغتشاشات انجام شده است.

وی گفت: در معرفی چند ماه پیش مدیر خبرگزاری فارس قزوین بیان کردم که انصافا رسانه های قزوین همراه هستند اما تعداد بسیار اندکی در این ایام به میدان نیامدند و سکوت کردند.

وی افزود: از افراد و رسانه های معاندی که از یکسو با خباثت آتش بیار معرکه و سردمدار ماجراهای اخیر هستند و از سوی دیگر عامدانه از انعکاس موضوعات و اتفاقات ناگوار پیش آمده در کشورهایی که ساکن آن ها هستند پرهیز می کنند چگونه انتظار داریم رسانه مرجع ما باشند؟!

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: ایران اینترنشنال چه تحفه و دستاوردی برای جایگاه بانوان در عربستان داشته که برای مهسای ما ابراز نگرانی می کند و می خواهد خود را مرجع فکری و خبری ما به حساب بیاورد.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: کسانی که به هر دلیلی وضعیت داخلی را مطلوب نمی بینند و نقد دارند حداقل زبان دشمن نشوند.

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: اینکه تحت تاثیر فضاسازی رسانه ای بدخواهان این آب و خاک فکر کنیم جمعی محدود که به حتم از اکثریت مردم جدا هستند، با آتش زدن سطل زباله، تخریب بانک ها، غارت دارایی مردم و از بین بردن مراکز خدماتی می توانند مشکلات کشور ما را حل کنند، درست نیست.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد زمانی که حال شان خوب است چادر به سر می کنند و خود را به نماینده می چسبانند و می گویند نظام خوب است اما در بزنگاه ها و در حالی که در آسیب دیدن نظام نقش ایفا می کنند، خود را کنار می کشند و هزینه اش را ما باید پرداخت کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، راهبرد سپاه را فدا کردن خود برای ملت ذکر کرد و افزود: همانطور که فرمانده سپاه پاسداران به دشمنان اعلام کردند با همین جوانان فریب خورده و کف خیابان آمده به سراغ شما می آییم، در استان قزوین نیز اقدامات مطالعاتی و پژوهشی خوبی برای جوانان شرکت کننده در اغتشاشات انجام شده است.

وی تصریح کرد: برای روشن شدن ذهن این جوانان که خدارا شاهد می گیریم به چشم فرزندان خود به آن ها نگاه می کنیم، روانشناسان و کارشناسان علمی و حتی معلمان آن ها را پای کار آوردیم چراکه ما از این جوانان ناامید نیستیم و مطمئن هستیم با همین جوانان می توان کارهای بزرگی را به سرانجام رساند.

سردار رفیعی آتانی ادامه داد: دادستان انقلابی قزوین نیز در ایام اخیر دلسوزانه در صحنه حاضر شد و حتی جوانان زیر 18 سال حاضر در تحرکات اخیر را از باقی رده های سنی جدا کرد و به زندان نفرستاد که بیانگر اوج رافت اسلامی است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به تصویرسازی مجازی از ایران توسط دشمنان و معاندین نظام، اضافه کرد: متاسفانه به دلیل غفلت و کم کاری در تبیین و ترسیم صحیح و حقیقی از ایران اسلامی، دشمن فرصت را غنیمت شمرده و با فضاسازی کاذب خود در فضای مجازی به دنبال القای آسیب دیدن و سقوط کشورمان است، در حالی که سالهاست آمریکایی ها بیان می کنند این نظام و این ملت روز بعد را نخواهند دید اما در 43 سال گذشته شاهد پیشروی ایران اسلامی بوده اند و این موضوع آن ها را عصبانی می کند.

این مقام نظامی تصریح کرد: در این مدت سه گروه بر ما تاختند، گروه اول اگر بخواهند حمله نظامی کنند و غلطی کنند پشیمانشان می کنیم، گروه دوم سلطنت طلبان هرزه گرد و آواره این کشور و آن کشور هستند، «تاریخ» رمان نیست بلکه اتفاق افتاده، شاید تحریف کنند اما نمی توانند آن را کامل حذف کنند. پدر و پسر پهلوی بلایی بر سر کشور آوردند که برای هر ایرانی مایه آبروریزی است، آنها آرارات، بحرین، سرچشمه هیرمند و چشمه ثریا را به ترکیه دادند، در آن دوره پهلوی با تمام ادعای شان، متفقین دو روزه ایران را گرفتند. این جماعت با این سابقه سیاه نگران اعتبار و آینده ایران عزیز هستند؟!

سردار رفیعی آتانی افزود: همین جماعت سلطنت طلب که به بهانه فوت خواهر مسلمان ایرانی بر کردستان ما تاختند به حتم به یاد دارند پدر و پسر پهلوی بلاهای بسیاری بر سر مردم شریف کردستان آوردند.

وی بیان کرد: از روزهای ابتدایی انقلاب اسلامی کردستان و مردمان غیور کرد برای صیانت از مرزهای ایران عزیز پای کار بوده و هستند، همه ما کردستان را دوست داریم، در طی این سالها 240 شهید قزوینی برای حفاظت از کردستان تقدیم کرده ایم، بیش از 26 هزار شهید برای برقراری امنیت کردستان در جنگ تحمیلی تقدیم شده که 5400 نفر بومی کردستان و مابقی از تهران، قم، قزوین، اصفهان و شیراز بودند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: گروه سوم هم منافقین هستند که اکنون مطالبه گر شده اند و جای جلاد و شهید را عوض کرده اند، آن ها باید قاتلان 17 هزار شهید این مملکت را تحویل دهند. افریته ای در آلبانی بیان کرده با افتخار رییس جمهور ایران می شوم که باید گفت گنده تر از او را به قبرستان فرستاده ایم و او را هم به قبرستان می فرستیم.

سردار رفیعی آتانی خاطرنشان کرد: سپاه، نیروی انتظامی و بسیج در ایام اخیر دستشان به جوانمردی بسته بود و حتی مسئولان رده بالای انتظامی که می توانستند دست به اسلحه شوند در اوج جوانمردی دست به اسلحه نبردند.

این مقام ارشد نظامی اذعان کرد: در ایامی که بر کشور تاختند تنش آبی 100 شهر کشور حل شد، دو ابر پروژه آب خوزستان و همدان حل شد و پروژه تامین آب آبیک استان ما هم که طی چند سال صرفا چند درصد پیشرفت فیزیکی داشت در این دولت رفع شد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: ایران در حالی با شرق به همکاری پرداخت که مذاکره با غرب را کنار نگذاشت، باید تبیین کرد که موفقیت های بین المللی کشور کم نیست، عضویت در پیمان شانگهای کم نیست، آمریکایی ها همه را به خط کردند تا رئیس جمهور ما وارد سازمان ملل نشود اما رییس جمهور کشورمان در اوج اقتدار با دنیا گفت و گو کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خبرنگاران را طبق سخنان سردار سلامی علمداران میدان ذکر کرد و گفت: رسانه ها باید به عنوان زبان صادق، درد مردم را درک و جامعه را به آرامش برسانند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در پایان از برگزاری همایش بزرگ طنین وحدت با حضور بانوان و خانواده ها در روز پنجشنبه 21 مهر ماه خبر داد و بر حضور پرشور مردم در این همایش تاکید کرد


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

پیام دعوت مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان آبیک برای حضور پرشور در راهپیمایی ضداستکباری یوم الله 13 آبان

بیانیه مجمع طلاب جهادی شهید طباطبائی  شهرستان آبیک در پی اقدام تروریستی درحرم مطهر شاهچراغ(ع) و اغتشاشات اخیر

آغاز مطالعات ایجاد شهرک سلامت در آبیک/تخصیص دستگاه دیالیز و سونوگرافی پیشرفته به بیمارستان شهدا

انتصاب سرپرست جدید اداره مخابرات شهرستان آبیک

ارتقاء کیفیت بیش از پیش طعم آب مناطق جنوبی شهر آبیک تا 10 روز آینده

مسابقات «موتورسواری قهرمانی کوهستان»در آبیک برگزار شد

به فضل الهی توافق در مذاکرات به نفع ملت ایران خواهد بود/ همه برای برپایی موکب شهرستان آبیک در کربلا کمک کنند و کم نگذارند

با کیفیت ترین آب استان قزوین نصیب مردم صبور آبیک شده است

19 مردادماه،برگزاری تجمع بزرگ عاشورایی در آبیک / پخش مراسم در شبکه استانی و ملی

اتمام پروژه های نیمه تمام دولت‌های قبل / پیغمبرکوه تبدیل به پهنه شود/ لزوم تقدیر از همه نقش آفرینان آبرسانی به آبیک

تشکیل قرارگاه فضای مجازی و پلیس در شهرستان آبیک / افزایش هزینه ارتکاب جرم در آبیک

تشریح جزئیات رزمایش ( الی بیت المقدس 12) در 4 شهر آبیک

زیباسازی کتابخانه های عمومی آبیک با همکاری شهرداری

مسئولان استان و نمایندگان، همت کنند و مساله آلایندگی و عوارض سیمان آبیک را حل کنند / جشن های غدیر باشکوه بیشتری برگزار گردد

جزئیات پروژه مسکن ملی آبیک از ثبت نام تا ساخت و وام بانکی

ضرورت توجه مسئولان استانی به مطالبات مردم آبیک و اخذ نظر مسئولان شهرستان در تصمیمات برای آبیک

برای جمع آوری کودکان کار آبیک تقسیم وظایف شده و به زودی اقدام خواهد شد

پیشگیری جرائم خشن و سرقت مسلحانه در آبیک / 60 درصد پرونده های شعب صلح و سازش به سازش ختم می شود

کاهش پرونده های وارده به دادگستری، دادسرا و شعبه های حل اختلاف آبیک

پیام امام جمعه آبیک به مناسبت هفته قوه قضائیه

احداث زمین چمن مصنوعی در مدارس 3 شهر شهرستان آبیک

تعیین و اعلام چند نقطه جهت نخاله های ساختمانی در شهرستان آبیک

پرداخت 16 میلیارد ریال زکات طی دو ماهه اول سال در آبیک

فضای مجازی وسیله شیطان برای آبروریزی شده است /قدردانی از پلیس و سربازان‌گمنام امام زمان (عج) /هشدار درباره وضعیت برخی بی حجابی ها در آبیک

قدردانی از تلاش های مدیران آبیک در دوره جدید/ لزوم توجه به نظارت بر قیمت ها در شهرستان آبیک

بهره برداری از نخستین پیست دوچرخه سواری شهر آبیک؛ به زودی

سازماندهی 3هزار پشتیبان مالی در آبیک برای کمک به محرومان / برگزاری جشن بزرگ دهه کرامت در آبیک، 16 خردادماه

تقدیر از عملکرد اقشار بسیج سپاه آبیک به عنوان رتبه برتر/اهدای لوح بسیج رسانه کشور به آبیک

تقدیر از عملکرد اقشار بسیج سپاه آبیک به عنوان رتبه برتر/اهدای لوح بسیج رسانه کشور به آبیک

حل معضلات زیست محیطی آبیک؛ مطالبه جدی ما از دولت

24 محکوم مالی شهرستان آبیک نیازمند کمک خیرین هستند

تداوم پروژه انتقال آب آبیک پاسخ محکم به دروغ پراکنی شبکه های معاند

ارتقاء بیمارستان شهدای آبیک جزو مصوبات سفر رئیس جمهور به قزوین شد

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان آبیک و دعوت مردم شریف آبیک برای حضور پرشور در روز قدس

آب و هوای سالم مطالبه اصلی مردم آبیک است

یک طرح دانش بنیان ملی در آبیک طی 3 ماه آینده افتتاح می شود/ بهره برداری از واحد کارگاهی جدید با 70 نفر اشتغالزایی

استقرار شرکت‌های دانش بنیان با مقیاس بزرگ در آبیک / کسی از فناوران حوزه فرهنگ و هنر حمایت نمی‌کند

پیکر اولین شهیده مدافع سلامت آبیک تشییع و تدفین شد

جزئیات دستگیری گروه حفاران غیرمجاز در آبیک

دفتر ارتباطات مردمی دکتر محمدبیگی در آبیک افتتاح شد

پیام تبریک شورای رسانه شهرستان آبیک به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

پیغمبرکوه آبیک موقعیت ویژه برای حوزه گردشگری را دارد/ مشاهده گربه وحشی و عقاب ماهیگیر در تالاب

رسیدن آب سد طالقان به آبیک؛ نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار

تعداد موارد مثبت ابتلای آبیکی‌ها به کرونا به 45 درصد رسید

پیگیری شبانه‌روزی مطالبات و انتظارات مردم شهرستان آبیک توسط فرماندار جدید

توسعه نیافتن شهرک صنعتی کاسپین 2 از مطالبات جدی شورای تامین شهرستان آبیک است

2 خبرنگار آبیکی برگزیده جشنواره مهم استانی شدند

از اجرای 200 برنامه در دهه فجر تا اشتغالزایی برای 120 نفر با پرداخت تسهیلات توسط سپاه آبیک

شرکت 70 نفر از بانوان آبیکی در دوره‌های همسرداری و تربیت فرزند

راه اندازی شعب شورای حل اختلاف در شهرک های صنعتی شهرستان آبیک

پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک

پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک